Hakkımızda | Musluoğlu Hakkımızda | Musluoğlu

Hakkımızda


Musluoğlu Ailesi 23 yılı aşan süre zarfında hem yöneticilik, hem de servis işletmeciliğinde kendilerini geliştirerek, bölgelerinde önde gelen aktörlerden biri haline gelmiştir.

Geçmişi başarılarla dolu olan grubun en yeni üyesi Musluoğlu Motorlu Araçlar Servis Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. 12 Temmuz 2013'de BMW Yetkili Servis olarak faaliyetlerine başlamıştır. Servisimizde mekanik, kaporta boya, yedek parça satış, sigorta lastik ve 24 saat yol yardım hizmetleri verilmektedir.

Musluoğlu Otomotiv koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen müşterilerimizin istek ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı amaçlayan bir anlayışla çalışmaktadır.

Vizyonumuz; Hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründeki başarı ve güvenilirliğimizi sürdürmek, Musluoğlu isminin ‘genç’, ‘dinamik’, ‘yenilikçi’ kavramlarıyla özdeşleşmesini sağlamak ve bunu kalıcı bir şekilde devam ettirmektir.

Misyonumuz ise; Öncelikle müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

İnsan Kaynakları


Musluoğlu gücünü çalışkan, sorumluluklarının bilincinde olan, işini seven ve kişiliğine ve eğitimine en uygun işi yapan çalışanlarından alır.

Siz de Musluoğlu ailesine katılmak isterseniz özgeçmişinizi bize iletmenizi rica ederiz. E-posta adresimiz: info@musluoglugrup.com